پروفایل شرکت

شرکت دانش کیان دقیق با هدف پاسخگویی به نیاز فنی بازار کالیبراسیون و نرم افزار های جامع و کاربردی با اعتقاد به اهمیت آموزش و انتقال دانش تخصصی و با تکیه بر دید وسیع موسسان آن در سال ۱۳۹۴ با مدیریت آقایان آرش صادقی و علی ربانی و پیمان صیادی تاسیس گردید .

این مجموعه پاسخی است به نیاز سازمانها و مجموعه های بزرگ ( ماشینی شده ) در حوزه کالیبراسیون و نرم افزار تخصصی بر اساس آگاهی از نیاز مشتری و ارایه راهکار متناسب با آن

دانش کیان دقیق با در اختیار داشتن گروهی از متخصصین با سابقه کشور با تکیه بر استراتژی تمرکز در ارایه راهکار و خدمات پیشرو و تخصصی توانسته است حضور پررنگی در بزرگترین سازمان های دولتی و خصوصی در زمینه کالیبراسیون ( ساخت دستگاه و نرم افزار تخصصی ) داشته باشد و همچنین به سطح بسیار مطلوبی از اعتبار و شهرت در این زمینه دست پیدا کند .

بزرگترین سرمایه و دارایی دانش کیان دقیق وجود منابع انسانی متخصص و کارآمد می باشد که مجموعه ای ارزشمند از دانش مهارت تجربه استعداد قدرت و انگیزه به جهت دستیابی به چشم اندازها و اهداف والای آن را ایجاد کرده است .

ماموریت

این مجموعه بر آن است تا با استفاده از فناوری های نوین اثبات شده جهانی و با تکیه بر اصل دانش محوری در ابتدا سطح دانش کارکنان را ارتقا بخشیده و بهترین تجربه استفاده از خدمات و محصولات را برای مشتریان فراهم ساخته و در نهایت مسبب ایجاد سود به کلیه ذینفعان شود.

ارزش ها

  • امانت داری : رعایت اصول امانت داری سازمان ها
  • ارزش مشترک : هم راستایی با سیاست ها و استراتژی های مشتریان بجهت ایجاد و حفظ ارزش مشترک
  • خلاقیت و کیفیت : ارایه بروزترین با کیفیت ترین و خلاقانه ترین خدمات و محصولات
  • بهبود مستمر : بهبود مستمر فرآیندهای داخلی و خدمات و محصولات ارایه شده به مشتریان
  • دانش محوری : ارتقای سطح دانش سرمایه های انسانی

مسولیت اجتماعی : اشتغال زایی برای قشر جوان جامعه و همچنین ارایه بهینه ترین و مقرون به صرفه ترین راهکارها در راستای پیشرفت جامعه

فهرست